USB nabíječky na motocykl

USB nabíječky na motocykl

1. Nabíječka s možností přidělání na řidítka

První vám představím asi nejlepší nabíječku na motocykl, je vodě odolná a nabízí dva USB konektory. Jeden konektor disponuje 1A a 2.1A. Dále je vybavena vypínačem a červenou diodou.

V balení dostanete dva držáky na upevnění, jeden je na řidítka druhý je na našroubování. Trafo a propojovací kabely. Nabíječku lze také našroubovat přímo na dva šroubky, kde jsou dírky v těle nabíječky.,

Nabíječku je vhodné připojit přímo na póly baterky, je ale nutné ji doplnit pojistkou. Doporučuji tento boxík na jednu malou pojistku
http://s.click.aliexpress.com/e/bZQswHqu.

Nabíječku lze pořídit zhruba za 75 Kč - objednávejte zde.

2. Multifunkční nabíječka s USB i auto zapalovačem

Další možností je “multifunkční” nabíječka. Obsahu jeden konektor pro autozapalovač a dva USB konektory. Dále obsahuje měřič napětí na baterii. Vše doplňuje tlačítko pro zapínání a vypínání.

V balení najdete držák na upevnění na upevnění na řidítka. Spojovací kablík a také jednoduchou pojistku.

Nabíječku lze pořídit zhruba za 200 Kč - objednávejte zde.

3. Jednoduchá USB nabíječka

Další variantou je úplně nejjednodušší nabíječka. Nabízí jeden USB konektor a tlačítko pro zapnutí a vypnutí. Samozřejmostí je také dioda pro indikaci zapnutí.

V balení najdete držák na přidělání na řidítka a propojovací kabel. Opět doporučujeme doplnit o pojistku http://s.click.aliexpress.com/e/bZQswHqu.

Nabíječku lze pořídit zhruba za 50 Kč - objednávejte zde.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..